וילות נופש

המשכירים של וילות נופש מתנהלים בחשאיות, הם אינם מפרסמים את מיקום הווילות באתרים שברשת האינטרנט והן לא על ידי טלפון. הנימוק לכל זה שאמנם מדובר בעסק לגלי, אשר בעליו משלמים מסים על פי החוק, אך  פועלים בענף המלונאות, כאשר הווילות נמצאות באזורי מגורים שלא מיועדים לעסקי מלונאות, ומן ההיבט הזה המשכירים ניצבים בפני המון  בעיות רבות.

היכן ניתן למצוא וילות נופש?

בשל כך כי המון מהמשכירי וילות אינם מעוניינים להיחשף. כמעט כל משכירי הווילות הינם סוג של קבלנים – מדובר בבעלי עסקים קטנים עד בינוניים אשר שוכרים את הווילות מבעליהן. ועוסקים בשיווק לשוכרים. בחלק מן המצבים עסקינן אודות חברות תיווך. שעוסקות ממילא בשיווק דירות.

במה מתבטאים הרווחים של בעלי וילות נופש?

הרווח של הבעלים של וילות נופש משתנה ביותר. הווילות עשויות להיות ממוקמות באזורים שבהם הביקוש לנופש רב. וילה שמחירה בין שניים לבין שניים וחצי מיליון ₪. התגמול עבורה הינו בשיעור של חצי מיליון ₪ לשנה. אך הסכום הנ"ל הינו ברוטו. בשל כך כי קיימות המון הוצאות להתאמתה לבית נופש.

הריהוט והציוד עבור הווילה עשויים להיות מתומחרים בין מאתיים אלף ₪. לבין ארבע מאות אלף ₪ . הווילה צריכה להיות ממוקמת סמוך לאזור תיירותי. ואף עם נוף שכיף להשקיף עליו.

כמו כן, קיימות הוצאות של תחזוקה. מיסים ושיווק. את מרב ההכנסות קוצרים בעונת הקיץ בדרך כלל.

מה הינן הסגולות של וילות נופש?

וילות נופש מאפשרות לכם לשים את הדגש על הבילוי החברתי. יותר מכל אפשרות שונה. במידה וקבוצה גדולה יוצאת לחופשה במרחבי מדינת ישראל ובוחרת באחד מבתי המלון. כל משפחה או זוג יופנו לחדרים נפרדים. והם יאבדו הרבה מהחוויה של יחד.

מאידך, ווילת נופש מאפשרת לכם לבלות יחדיו תחת מתחם אחד ולעסוק בפעילויות שונות ומגבשות. מן ההיבט האחר, לכולם יש את חדרי השינה שלהם ולא מאבדים את הפרטיות כאשר רוצים. וילות לנופש אף כוללות מטבח וחדר אוכל. ובאופן הזה ניתן לבשל ולאכול יחדיו, דבר שלרוב לא ניתן במקומות אחרים. כל הנ"ל מעצים את החוויה ואת הגיבוש הקבוצתי.

וילה נופש אף עשויה לחסוך לכם חלק ניכר בהוצאות הכספיות שלכם. שמא תהיו מעוניינים לאכול במסעדות. הדבר כדאי עבור הנפש שלכם ומהווה חלק מהחוויה. אך את ארוחת הבוקר באפשרותכם להכין בווילה נופש. ולחסוך קצת בהוצאות כספיות של הזמנת אוכל במסעדות.

וילות נופש
צילום: pixabay

האטרקציות האהובות ביותר על ילדים באילת

כיאה לעיר התיירות המובילה בישראל, מציעה אילת אטרקציות רבות ומגוונות לילדים (וגם למבוגרים). ניתן בשורות הבאות נסקור את האטרקציות הכי אהובות על הילדים, מהן ניתן

להזמנת חופשה